Reklama

Popołudnie z bajki w gwiazdorskiej obsadzie

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Dzisiaj, o godzinie 17:00 na Rynku Wodnym Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu wystąpi wraz z czołowymi polskimi wokalistami w koncercie pt. „Popołudnie z Bajki’. W popołudniowym koncercie plenerowym będziemy mogli usłyszeć najsłynniejsze piosenki i motywy muzyczne z bajek wytwórni Walta Disney’a, m.in. z Dzwonnika z Notre-Dame, Króla Lwa, Pięknej i Bestii czy 101 Dalmatyńczyków.

Najstarszej Orkiestrze w Polsce pod batutą Tadeusza Wicherka w Polsce towarzyszyć będą znani polscy soliści: Sylwia Przetak - współpracująca przez wiele lat ze Studio Accantus, związana muzycznie z Teatrem Buffalo i programem TV Twoja twarz brzmi znajomo; Gabriela Oberbek - polska aktorka filmowa, telewizyjna i piosenkarka; Jarosław Kozielski - polski solista, zdobywający artystyczne sznyty w Londynie, związany z Teatrem Groteska oraz Sebastian Machalski - wokalista, aktor teatralny i dubbingowy, współpracuje z Teatrem Rampa na Targówku.

W przypadku niepogody koncert zostanie przeniesiony do głównej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Królowej Jadwigi 8) i rozpocznie się pół godziny później - o 17:30.

Organizatorzy proszą o obecność w maseczkach lub przyłbicach.

1 komentarz

  • widz
    widz sobota, 25 lipiec 2020 18:56 Link do komentarza

    spiewali ładnie ale chyba jestem za stary bo zadnej z tych piosenek nie znałem ;P nie mogli zaspiewac czegoś ze Smerfów albo Kaczych Opowieści? :D dla mnie te są najsłynniejsze :P

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us