Logo
Wydrukuj tę stronę

Letnia Czytelnia Książki i Prasy

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu, od 8 lipca 2020 r. uruchamia Letnią Czytelnię Książki i Prasy. „Plenerowa biblioteka” działać będzie na Rynku Wodnym w Zamościu do 30 sierpnia przez 5 dni w tygodniu (od środy do niedzieli).

- Zapraszamy do korzystania z niej ludzi w różnym wieku – dzieci, młodzież, osoby dorosłe. W tym roku, oprócz możliwości poczytania różnorodnej literatury, prowadzimy również kiermasz „starej” książki. - zachęcają organizatorzy. - Inicjatywa utworzenia takiego miejsca, która zrodziła się w roku ubiegłym, wyrosła z potrzeby stworzenia dodatkowej oferty także dla osób, które nie są „oczywistymi” odbiorcami bibliotek. Mamy nadzieję, że szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie udowodni ona, że biblioteki są naturalnym miejscem społecznym, wspierającym, bezpiecznym i przyjaznym. Miejscem, w którym można się wiele nauczyć, odkryć swoje talenty, rozwijać pasje i zainteresowania.

Zapraszamy do korzystania z plenerowej biblioteki od środy do piątku w godz. 11.00 - 18.00, w sobotę i niedzielę w godz. 12.00 - 18.00. Czytelnia będzie działać zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl