Logo
Wydrukuj tę stronę

Namysłowiacy wracają z koncertami plenerowymi

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu powraca do działalności artystycznej. Namysłowiacy przygotowali dla swoich słuchaczy cykl koncertów plenerowych na Rynku Wodnym. Pierwszy już w najbliższą sobotę, 4 lipca o godzinie 17:00.

Podczas koncertu pt. „Klasyka Inaczej” Namysłowiacy pod batutą Tadeusza Wicherka zaprezentują fragmenty znanych utworów klasycznych, m.in. Koncert fortepianowy a-moll Edvarda Griega, Tańce połowieckie Aleksandra Borodina. Nie zabraknie także współczesnych aranżacji Zbigniewa Małkowicza, m.in. Suity dla dzieci oraz Marsza napisanego przez Tadeusza Wicherka.

Dzięki połączeniu klasycznych utworów i współczesnych aranżacji, pierwszy lipcowy koncert plenerowy Orkiestry będzie okazją do świetnego spędzenia lipcowego wieczoru na Rynku Wodnym.

Ze względu na wymagania i przepisy, które nakłada na instytucje kulturalne prawo, wejście na teren koncertu będzie możliwe po pobraniu darmowej wejściówki oraz oświadczenia, które trzeba uprzednio wypełnić. Należy wziąć ze sobą maseczkę bądź przyłbicę ochronną. Teren wydarzenia będzie odpowiednio oznaczony i zabezpieczony, a Orkiestra zapewni środki do dezynfekcji rąk.

Wejściówki na najbliższy koncert wraz z oświadczeniami można pobrać w biurze Orkiestry od czwartku, 02 lipca, od godziny 12:00.

Kolejne koncerty odbędą się w soboty 11, 18 i 25 lipca, także o 17:00.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl