Namysłowiacy wracają z koncertami plenerowymi

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu powraca do działalności artystycznej. Namysłowiacy przygotowali dla swoich słuchaczy cykl koncertów plenerowych na Rynku Wodnym. Pierwszy już w najbliższą sobotę, 4 lipca o godzinie 17:00.

Podczas koncertu pt. „Klasyka Inaczej” Namysłowiacy pod batutą Tadeusza Wicherka zaprezentują fragmenty znanych utworów klasycznych, m.in. Koncert fortepianowy a-moll Edvarda Griega, Tańce połowieckie Aleksandra Borodina. Nie zabraknie także współczesnych aranżacji Zbigniewa Małkowicza, m.in. Suity dla dzieci oraz Marsza napisanego przez Tadeusza Wicherka.

Dzięki połączeniu klasycznych utworów i współczesnych aranżacji, pierwszy lipcowy koncert plenerowy Orkiestry będzie okazją do świetnego spędzenia lipcowego wieczoru na Rynku Wodnym.

Ze względu na wymagania i przepisy, które nakłada na instytucje kulturalne prawo, wejście na teren koncertu będzie możliwe po pobraniu darmowej wejściówki oraz oświadczenia, które trzeba uprzednio wypełnić. Należy wziąć ze sobą maseczkę bądź przyłbicę ochronną. Teren wydarzenia będzie odpowiednio oznaczony i zabezpieczony, a Orkiestra zapewni środki do dezynfekcji rąk.

Wejściówki na najbliższy koncert wraz z oświadczeniami można pobrać w biurze Orkiestry od czwartku, 02 lipca, od godziny 12:00.

Kolejne koncerty odbędą się w soboty 11, 18 i 25 lipca, także o 17:00.

1 komentarz

  • Grzesiek
    Grzesiek niedziela, 05 lipiec 2020 18:50 Link do komentarza

    Najlepsze były fragmenty muzyki filmowej z polskich seriali. Mozna było zrobić sobie quiz.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us