Reklama

Przebojowy początek wakacji w CKF Stylowy

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Przed nami początek wakacji i mnóstwo przebojowych filmów w repertuarze Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Dla najmłodszych od 26 czerwca zamojskie kino przygotowało aż 4 propozycje filmowe: niezapomniany "Zwierzogród", przezabawny "Gang zwierzaków", dla trochę starszych dzieci - szalony "Aladyn" oraz kino familijne z przesłaniem - "Zabijam gigantów".

Starsi widzowie także będą mieli w czym wybierać. Już od piątku 26 czerwca 2020 na ekranach "Kłamstewko" - pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Film podbił serca publiczności na całym świecie! "Tylko sprawiedliwość" - historia, która chwyci za serce. To przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walkę o sprawiedliwość, która przejdzie do historii.

Dla miłośników produkcji Marvel Studios – "Czarna Pantera" – z nowatorskim podejściem do tematu superbohaterów i fabułą osadzoną w afrykańskim miasteczku. A ponadto w repertuarze: "Nasz czas" – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa, "30 gramów" - poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, "Dżentelmeni" - kryminał z klasą, brytyjska odpowiedź na „Pulp fiction” na miarę XXI wieku, "Brahms: The boy II" – horror, przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze.

W repertuarze studyjnym CKF Stylowy: "Żegnaj, mój synu" - rodzinna saga rozgrywająca się na przestrzeni trzech dekad chińskiej transformacji. To nowy film jednego z najważniejszych chińskich reżyserów, Wanga Xiaoshuai. Ozdobą filmu są znakomite role, za które Yong Mei oraz Wang Jingchun odebrali w Berlinie Srebrne Niedźwiedzie. Film zdobył ponad 20 nagród oraz 40 nominacji na światowych festiwalach filmowych.

Szczegółowe informacje, rezerwacja i sprzedaż biletów online: www.stylowy.net.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us