Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamojskie Dni Folkloru 2020 odbędą się "online"

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Starostwo Powiatowe w Zamościu zaprasza do udziału w XXI Festiwalu Zamojskie Dni Folkloru 2020. Niestety, w związku z obowiązującymi ograniczeniami dotyczącymi epidemii koronawirusa, wydarzenie odbędzie się w formie online.

- Wydarzenie to będzie z pewnością, bardzo ciekawą formą popularyzacji różnorodności kulturowej Zamojszczyzny a także przyczyni się do promocji zespołów śpiewaczych z terenu Powiatu Zamojskiego. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich środowisk kulturotwórczych m.in. zespołów śpiewaczych, folklorystycznych, kapel, zespołów muzyczno-wokalnych, solistów, chórów. - zachęcają organizatorzy.

Festiwal odbędzie się 12 lipca. Zgłoszenie udziału wraz z filmikiem wideo należy przesłać do 30 czerwca, do godz. 16:00 na adres: Starostwo Powiatowe w Zamościu Przemysłowa 4 22-400 Zamość. 

Regulamin i karta zgłoszenia dostępna jest pod adresem: http://powiatzamojski.pl/pl/news/888/zaproszenie-na-xxi-zamojskie-dni-folkloru-online.html

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl