Logo
Wydrukuj tę stronę

Trzecie wydanie "Wizjonera na strychu"

Na zdjęciu Krzysztof Bielecki, foto: materiał nadesłany Na zdjęciu Krzysztof Bielecki, foto: materiał nadesłany

Ukazało się trzecie, przebudowane i rozszerzone wydanie książki Bogdana Nowaka "Wizjoner na strychu". Środki na wydruk wyłożył Krzysztof Bielecki, zamojski księgarz, wydawca i właściciel księgarni "Trio z Roztocza".

"Obecne wydanie zostało przebudowane. Usunięto cały rozdział pt. „Skarb znaleziony na strychu” w którym opisana była działalność fotografów: Teodozji i Wincentego Podolaków (w 2018 r. udało się nam wydać obszerny album im poświęcony). W 2020 r. zostały natomiast dodane teksty m.in. na temat „rewolucji” 1905 r., przebiegu „Akcji Wisła” na Zamojszczyźnie, dziejów niemieckiego obozu przejściowego w Zwierzyńcu oraz opowieść o Róży Potockiej i jej niezwykłej pasji. Rozbudowano też rozdział książki poświęcony Edmundowi Monsielowi". - czytamy we wstępie.

Książka ma teraz 647 stron. Można ją kupić w księgarni "Trio z Roztocza".

W planach jest także wznowienie innej książki Bogdana Nowaka p.t. "Państwo Zamojskie". To będzie drugie wydanie, zmienione i rozszerzone.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl