Reklama

Witold Paszt w Zamojskim Czytaniu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Od 31 marca trwa na fanpage’u Zamojskiego Domu Kultury akcja #zostańwdomu Zamojskie Czytanie. Codziennie o godzinie 18.00 prezentują się goście z różnych środowisk i grup zawodowych. W sobotę wystąpi wyjątkowy artysta, założyciel i wokalista zespołu VOX – Witold Paszt.

Dotychczas teksty czytali już m.in. prezydent i wiceprezydenci Zamościa, pracownicy wydziałów i placówek podległych UM Zamość, nauczyciele, ksiądz, sportowcy oraz pracownicy Zamojskiego Domu Kultury z dyrektorem Januszem Nowosadem na czele. Wszyscy bohaterowie mieszkają, pracują lub są związani z Zamościem.

25 kwietnia w Zamojskim Czytaniu wystąpi Witold Paszt. - To dla nas mega wyróżnienie, że artysta takiego kalibru zechciał wystąpić w naszej akcji – mówi Kasia Figura z Zamojskiego Domu Kultury, organizatorka akcji.

Warto wspomnieć, że w tym roku zespół VOX obchodzi jubileusz 40-lecia działalności. Jesienią 2019 roku zespół zaprezentował nowy singiel Porwij mnie, rozpoczynając tym samym jubileuszowe obchody. Przez wzgląd na bezterminowe obostrzenia dotyczące imprez i zgromadzeń, dalsze działania związane z jubileuszem pozostają zawieszone. Zespół w warunkach epidemii nie spoczywa na laurach, tylko pracuje nad nowym materiałem.

Czas koronawirusowy Witold Paszt spędza w domu w Zamościu, ze swoimi najwierniejszymi przyjaciółmi – kotką Sambą i psem Elwisem.

Serdecznie zapraszamy na stronę Zamojskiego Domu Kultury w najbliższą sobotę o godzinie 18.00. Witold Paszt zaprezentuje własną interpretację wiersza Jana Brzechwy „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us