Reklama

"Śpiewaj z Zamojszczyzną" - konkurs

foto: 9-letnia Natalka Lachowska z Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna" foto: 9-letnia Natalka Lachowska z Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"

Zamojski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie wokalnym "Śpiewaj z Zamojszczyzną". Poniżej publikujemy regulamin.

Regulamin konkursu:

* Pierwsza opcja konkursowa - nagraj video wykonania znanej i lubianej piosenki ludowej „W moim ogródeczku” (jak video pokazowe)
* Druga opcja konkursowa dla utalentowanych wszechstronnie - napisz własny tekst o tematyce wiosennej do melodii piosenki „W moim ogródeczku” i jak wyżej nagraj video z wykonaniem utworu.
* Do nagrania video należy wykorzystać podkład muzyczny umieszczony w komentarzu pod postem konkursowym na fb/ @Zamojski Dom Kultury (wersja audio do pobrania na www.zdk.zamosc.pl).
* W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 6 – 18 lat.
* Wykonanie należy przesyłać korzystając z www.wetransfer.com na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
* Na nagrania czekamy do 30 kwietnia 2020 roku.
* W treści wiadomości należy podać dane osobowe wykonawcy (imię, nazwisko, wiek).
* Przesłanie konkursowego video jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację nagrania i danych osobowych wykonawcy.
* Laureaci konkursu wystąpią podczas koncertu Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” z towarzyszeniem kapeli ludowej (termin podamy jak sytuacja w kraju się ustabilizuje i koncert będzie możliwy do zrealizowania).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us