Reklama
Reklama

Ofensywa Brunetów w kwarantannie

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Dyć to jest nasz pan Bóg! O rety, o przepraszamy cię mile. Za tę głupią myśl, że mógłbyś rzucić nas choćby na chwilę" - zakrzyknęli starcy w wierszu Jana Kasprowicza. Te słowa mogą być szczególnie aktualne w chwili, gdy wiele osób popada w przygnębiające nastroje. Nie wolno im się poddawać!

Piosenka Ofensywy Brunetów pt. „Przeprosiny Boga” znalazła się na płycie pt. „Czarna złota jesień”. Często była wykonywana na koncertach. Zdobywała także laury na konkursach piosenki autorskiej.

- Podśpiewujemy ją sobie teraz osobno, bo nie możemy być razem w tej ogólnokrajowej kwarantannie. Nie da się przecież prowadzić prób, koncertować czy po prostu spotykać. „Przeprosiny Boga” to jedna z naszych ulubionych piosenek. Może komuś da ona nadzieję, tak jak zawsze dawała ją nam - mówi z uśmiechem Kinga Popytak, wokalistka Ofensywy Brunetów.

Poniżej można posłuchać piosenkę.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us