Reklama
Reklama

Ulotność w BWA

foto: Janusz Zimon, materiał nadesłany foto: Janusz Zimon, materiał nadesłany

W Biurze Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej prezentowana jest wystawa Joanny Słupskiej Maron pt. "Ulotność". Wernisaż odbył się 14 lutego. Prace można oglądać do 15 marca.

Joanny Słupskiej Maron to absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu; Studium Kulturalno-Oświatowego w Opolu na kierunku teatr (1997-1999); Wydziału Artystycznego UMCS na kierunku grafika (1999-2004), studiów doktoranckich na Wydziale Humanistycznym UMCS na kierunku kulturoznawstwo. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autorka wystaw zbiorowych i indywidualnych. Uczestniczka ogólnopolskich i międzynarodowych plenerów ilustratorów, wystaw poplenerowych, a także międzynarodowych warsztatach filmu animowanego (ASP w Krakowie i Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Jej prace znajdują się w zbiorach BWA–Galeria Zamojska i kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Interesuje się sztukami plastycznymi, filmem, teatrem i literaturą.

Poniżej zdjęcia z wernisażu wystawy, fot. Janusz Zimon.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us