Reklama

Walentynki w Książnicy Zamojskiej

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Książnica Zamojska serdecznie zaprasza na Poetyckie Walentynki. Poniżej program.

13-14 lutego –„Randka w ciemno z książką” (Wypożyczalnia Główna, ul. Kamienna 20) - czytelnicy będą mogli wypożyczyć paczkę - książkową niespodziankę, nie wiedząc, jaki tytuł znajduje się w środku. Czy będzie to udana randka? Dowiemy się dopiero w domu, po rozpakowaniu i przeczytaniu.

13 lutego, godz. 16.00 – „Miłość jak z ekranu” (Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20) – projekcja filmu „Zimna wojna”, wybranego w wyniku głosowania przeprowadzonego na profilu facebookowym Książnicy Zamojskiej.

14 lutego, godz. 13.00-16.00 - Kawiarenka pod Amorem (Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20) – kawa, herbata, a może coś słodkiego? – w Walentynki każdy będzie mógł usiąść i w przyjemnej atmosferze chwilę odpocząć i delektować się przysmakami oferowanymi przez członków bibliotecznej grupy senioralnej.

14 lutego, godz. 16.00 (Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Kamienna 20) – „Krótka historia pewnej miłości” – montaż słowno-muzyczny przygotowany we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us