Reklama
Reklama

Pracownik CKF Stylowy wyróżniony „Złotym Biletem”

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Pracownik Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu – Pan Marian Świątkowski został wyróżniony Honorowym Złotym Biletem przyznawanym przez Stowarzyszenie „Kina Polskie” za wybitne zasługi w rozpowszechnianiu filmów w Polsce. Prestiżowa nagroda została wręczona podczas uroczystości zamknięcia 48. Forum Wokół Kina w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Marian Światkowski związany jest z zamojskim kinem od 33 lat. Pracuje niezmiennie na stanowisku kinooperatora. W swojej karierze przeszedł rewolucyjną zmianę technologii projekcji filmów - od projektorów analogowych po urządzenia cyfrowe. Indywidualnie podchodzi do każdego seansu, tworząc jak najlepsze warunki odbioru filmu. Pracownik oddany, sumienny, życzliwy, uczynny i lubiany. Uczestniczył od początku w zmianach lokalowych Stylowego z kościoła franciszkanów do obecnej siedziby.

Stowarzyszenie „Kina Polskie” przyznaje coroczną nagrodę - Złoty Bilet - dla producentów najbardziej kasowych polskich filmów oraz Honorowe Złote Bilety dla wybitnych osób zajmujących się dystrybucją i upowszechnianiem polskich filmów fabularnych w kinach. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us