Reklama
Reklama

Patriotyzm przez szachy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu zaprasza na Międzyszkolny Turniej Szachowy z cyklu "Patriotyzm przez szachy – Zamość 2019". Wydarzenie organizowane jest z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Turniej ma na celu wspólne świętowanie rocznicy świąt państwowych oraz patriotyczne wychowywanie dzieci i młodzieży przez szachy, a także umożliwienie im rozwijania swoich zainteresowań. Odbędzie się 8 listopada o godz. 16.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, ul. Kamienna 20.

Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry 10 minut dla zawodnika na rozegranie partii. 

W turnieju mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna. Zgłoszenie przyjmowane są do 6.11 pod adrem: MDK Zamość, ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość, sekretariat tel. 84 638- 44- 46 lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us