Logo
Wydrukuj tę stronę

"Jajo w sieci" – bajka edukacyjna dla dzieci

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza najmłodszych widzów na bajkę edukacyjną "Jajo w sieci". To najnowszą produkcja teatralna aktorki Ewy Gorzelak – szerszej publiczności znanej z "Na Wspólnej", "M jak miłość" i "Słodkie Życie". Darmowe wejściówki na spektakl są do pobrania w ZDK.

"A gdyby tak pewnego dnia na waszej drodze stanęło wielkie wirtualne jajo, którym na dodatek można sterować? Wyobrażacie sobie? Idziecie z przyjaciółmi ze szkoły, gracie w jakąś fascynującą grę na telefonach, aż tu nagle BAM!. „Jajo w sieci” to opowieść o dwóch rywalizujących ze sobą światach: realnym i wirtualnym. To historia, która małych i dużych widzów wbija w fotel i nakłania do ważnych przemyśleń." - czytamy w opisie spektaklu.

Bajka 27 października o godz. 16.00 w Zamojskim Domu Kultury. Darmowe wejściówki na spektakl są do pobrania w Sekretariacie ZDK. „Jajo w sieci” to bajka edukacyjna dla dzieci od 6 lat.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl