Reklama
Reklama

"Na dachu Maroka i w piaskach Sahary" - wystawa w Stylowym

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Galeria Fotografii Stylowy w Zamościu oraz Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu zapraszają na otwarcie nowej wystawy fotografii. Wernisaż fotografii Janka Ciosa pt. ,,MAROKO - Na dachu Maroka i w piaskach Sahary" odbędzie się we wtorek 8 października o godz.17.00 w Galerii Stylowy (hall przed salami projekcyjnymi).

Po Araracie, Kazbeku, Mont Blanc i Elbrusie członkowie Zamojskiego Towarzystwa Turystycznego - zrzeszającego miłośników wypraw górskich, trekkingu i aktywności w terenie – zdobyli kolejny szczyt. O wyprawie w pasmo Atlasu Wysokiego w Maroku zdecydowali jeszcze jesienią 2017 roku. Jej celem był najwyższy szczyt Afryki Północnej Jabal Toubkal, który wznosi się na wysokość 4167 m n.p.m.

W planie wyprawy oprócz zdobycia najwyższego szczytu Atlasu znalazły się także inne atrakcje Maroka jak pustynia Sahara, Wąwóz Todra, czy Marrakesz. Plan podróżnicy wykonali w 100%.

Janek Cios - reportażysta, dokumentalista, jest członkiem Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, członkiem Zamojskiej Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej, miłośnikiem gór i zdobywcą kilku 5-cio tysięczników. Wystawiał swoje prace w Galerii Fotografii Ratusz i Galerii Fotografii w Centrum Kultury Filmowej Stylowy. Uczestniczył również w kilkunastu wystawach zbiorowych. Publikował swoje zdjęcia w regionalnej prasie. W GF Ratusz, w maju 2012 roku, oglądaliśmy m.in. jego wystawę „Wspomnienie beatyfikacji Jana Pawła II”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us