Logo
Wydrukuj tę stronę

Podsumowanie 44 Zamojskiego Lata Teatralnego

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza na uroczystość podsumowania 44 Zamojskiego Lata Teatralnego. Wydarzenie jest wyrazem wdzięczności dla widzów, partnerów oraz sponsorów festiwalu.

Podsumowanie odbędzie się 28 września w Zamojskim Domu Kultury, początek o godz. 18.00. W programie "A recipe for Leonard Cohen" (Przepis na Cohena) – spektakl Sceny InVitro z Lublina oraz spotkanie w dobrym teatralnym towarzystwie (po spektaklu).

Wydarzenie jest bezpłatne, zaproszenia będą do odebrania w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury od 20 września.

Spektakl muzyczny "A recipe for Leonard Cohen" Łukasza Witt-Michałowskiego opowiada o miejscu odosobnienia Leonarda Cohena i tajemniczych gościach, którzy przybywają tam, by się z nim zobaczyć. W 1994 roku Leonard Cohen opuścił show business i cywilizacje, aby zaszyć się w klasztorze Zen na górze Mount Baldy w Kalifornii. Został mnichem Zen, przyjmując japońskie imię Jikan. Po spędzeniu 5 lat w klasztorze, porzucił go dla kobiety.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl