Reklama
Reklama

"W małym ciele..."

Ekspozycja "W małym ciele..." - jak mówi autorka - z założenia jest o dzieciach i dla dzieci, foto: Agata  Jaworska-Pogudz (materiał nadesłany) Ekspozycja "W małym ciele..." - jak mówi autorka - z założenia jest o dzieciach i dla dzieci, foto: Agata Jaworska-Pogudz (materiał nadesłany)

"W małym ciele..." to wystawa fotografii Agaty Jaworskiej-Pogudz, której głównymi bohaterami są dzieci, ich marzenia, sny i zabawy. Wernisaż odbędzie się 3 czerwca w siedzibie Biblioteki  Pedagogicznej  w  Zamościu  (ul.  Sienkiewicza  5)  podczas Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek 2017.

Ekspozycja "W małym ciele..." - jak mówi autorka - z założenia jest o dzieciach i dla dzieci, dlatego obrazy nawiązują do postaci baśniowych...

Agata  Jaworska-Pogudz  (1985) ? z  zawodu  architekt,  architekt  krajobrazu i grafik; prywatnie mama dwójki dzieci, za sprawą których fotografia stała się jej głównym środkiem wyrazu; autorka dwóch wystaw indywidualnych w technice rysunku  i  kilku  wystaw  zbiorowych,  m.in.  w  ramach  Etiud  Krajobrazowych  2008 (Lublin) cykl ?Stawy Echo?.

Otwarcie wystawy odbędzie się o godzinie 16.00. Zapraszają Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us