Reklama
Reklama

Miasta i ludzie – wystawa fotografii

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

48 wybranych zdjęć autorstwa Jerzego Tkaczyka z Gminy Zamość wyeksponowano w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem. Ciekawe sytuacje, ludzie i osoby uwieczniono na zdjęciach, które składają się na wystawę fotograficzną, pt. "Miasta i ludzie".

Jerzy Tkaczyk „złapał” obiektywem wiele intrygujących sytuacji, perspektyw i niepowtarzalnych obrazków z życia. Zbiór powstał w trakcie podróżowania autora po Europie. Wśród uchwyconych sytuacji dają się zauważyć kontrasty między Europą Zachodnią i Wschodnią, a także unikalne momenty związane z przenikaniem się kultur.

Wystawa czynna będzie do końca maja, w godzinach 9:00 – 14:00, od poniedziałku do piątku. W przypadku grup zorganizowanych i propozycji innych godzin zwiedzania prosimy o wcześniejszy kontakt z sekretariatem GOK-u – tel. 797 954 557. Wstęp na wystawę jest wolny. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us