Logo
Wydrukuj tę stronę

„Architektura w krajobrazie” - wystawa członków ZGFu Wyróżniony

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na wystawę "Architektura w krajobrazie". Wernisaż odbędzie się w najbliższą środę (10 kwietnia) w Zamojskim Domu Kultury.

"Krajobraz to temat nieskończonych inspiracji w polskiej fotografii i jeden z najwdzięczniejszych tematów fotograficznych. Ze względu na kaprysy pogody wymaga cierpliwości wytrwałości. Tym razem członkowie Zamojskie Grupy Fotograficznej GT zmierzyli się z architekturą jako elementem krajobrazu." - czytamy w opisie wystawy.

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17:00.

UCZESTNICY WYSTAWY:
Tadeusz Adamczuk, Henryk Andrzejewski, Aleksandra Baranowicz, Agnieszka Bekier, Mirosław Chmiel, Elżbieta Gnyp, Agnieszka Jakubowska, Krzysztof Kurzępa, Sławomir Jaszczołt, Ewa Marszalec, Anna Monastyrska, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Tomasz Rybczyński, Katarzyna Sachajko, Waldemar Siatka, Mirosław Teterycz.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl