Logo
Wydrukuj tę stronę

Żywy album Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Już w najbliższy piątek, 5 kwietnia, odbędzie się otwarcie wystawy fotografii Agnieszki Jakubowskiej i Krzysztofa Kurzępy pt. Żywy Album. Na wernisaż zaprasza Zamojska Grupa Fotograficzna i restauracja Morandówka.

"Fotografia przyrodnicza to jedna z najpiękniejszych, ale i wymagających dziedzin fotografii. To ciągłe poszukiwanie kadru, to dające radość i zachwyt obcowanie z dziką przyrodą. Prezentowane zdjęcia to efekty niedospanych nocy, uciążliwości pogody, mrozu, błota, wylanego potu, rekompensowanych widokiem wschodzącego słońca, porannych mgieł, szronu, kropli rosy na trawie lub pajęczynie i oczywiście możliwością rejestrowania na przysłowiowej "kliszy" czasem zabawnych, czasem dziwnych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych zachowań zwierząt. Wrażenia i przygoda oraz szczęście tak bliskiego obcowania z naturą dodaje nam ciągle nowej energii, pomysłowości i kreatywności a nade wszystko uczy niezwykłej cierpliwości i szacunku dla dzikiej przyrody. Prezentowane tu prace to niewielki fragment tego, co było nam dane zobaczyć. " - czytamy w opisie wystawy.

Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek (5 kwietnia), w restauracji Morandówka. Początek o godzinie 17.00.

Wystawa czynna będzie do 4 maja.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl