Reklama
Reklama

Żywy album Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Już w najbliższy piątek, 5 kwietnia, odbędzie się otwarcie wystawy fotografii Agnieszki Jakubowskiej i Krzysztofa Kurzępy pt. Żywy Album. Na wernisaż zaprasza Zamojska Grupa Fotograficzna i restauracja Morandówka.

"Fotografia przyrodnicza to jedna z najpiękniejszych, ale i wymagających dziedzin fotografii. To ciągłe poszukiwanie kadru, to dające radość i zachwyt obcowanie z dziką przyrodą. Prezentowane zdjęcia to efekty niedospanych nocy, uciążliwości pogody, mrozu, błota, wylanego potu, rekompensowanych widokiem wschodzącego słońca, porannych mgieł, szronu, kropli rosy na trawie lub pajęczynie i oczywiście możliwością rejestrowania na przysłowiowej "kliszy" czasem zabawnych, czasem dziwnych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych zachowań zwierząt. Wrażenia i przygoda oraz szczęście tak bliskiego obcowania z naturą dodaje nam ciągle nowej energii, pomysłowości i kreatywności a nade wszystko uczy niezwykłej cierpliwości i szacunku dla dzikiej przyrody. Prezentowane tu prace to niewielki fragment tego, co było nam dane zobaczyć. " - czytamy w opisie wystawy.

Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek (5 kwietnia), w restauracji Morandówka. Początek o godzinie 17.00.

Wystawa czynna będzie do 4 maja.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us