Reklama
Reklama

Zamojskie BWA zaprasza na plenery

"Zamojskie impresje" to wakacyjne warsztaty plastyczne w plenerach zamojskiej Starówki, foto: materiał nadesłany "Zamojskie impresje" to wakacyjne warsztaty plastyczne w plenerach zamojskiej Starówki, foto: materiał nadesłany

Już po raz kolejny BWA Galeria Zamojska organizuje wakacyjne warsztaty plastyczne w plenerach zamojskiej Starówki. Placówka zaprasza młodzież zainteresowaną twórczością plastyczną, udział jest bezpłatny.

"Zamojskie impresje" to wakacyjne warsztaty plastyczne w plenerach zamojskiej Starówki. Projekt realizowany przez Biuro Wystaw Artystycznych ? Galerię Zamojską finansowany jest ze środków Miasta Zamość, w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Warsztaty odbędą się od 28 czerwca do 4 sierpnia, w środy i piątki w godzinach 10.00 ? 13.00 (czerwiec : 28, 30; lipiec: 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28; sierpień : 2, 4).

Młodzież zainteresowaną twórczością plastyczną, prosimy o zgłoszenie swojego udziału osobiście, telefonicznie (84/ 638-57-82) lub e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us