Logo
Wydrukuj tę stronę

6-ścio latka z Zamościa wydaje książkę

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Sześciolatka wymyśla opowieść, siedemnastolatka robi do niej ilustracje, a tata młodszej z artystek pisze na podstawie tego książkę! To prawdziwa Apokalipka.

Tak właśnie powstawała publikacja Izarowscy: Apokalipka czyli Julka Dziwadełko i przygody z potworami. Wymyślona przez pierwszoklasistkę i spisana przez jej tatę, a potem upiększona okładką doświadczonej plastyczki i ilustracjami niezwykle utalentowanej siedemnastolatki.

Wszystko to na naszym podwórku. W Zamościu, Tomaszowie i okolicach.

Izarowscy: Apokalipka to niezwykła opowieść o losach dziewczynki – Julki, która próbuje uratować świat od potworów! Dlaczego? Bo nie ma się z kim bawić. Bo nie chce iść do pierwszej klasy sama. I na złość mamie.

Izarowscy: Apokalipka to ponad 250 stron dynamicznej akcji i niesamowitych przygód. Na stronach książki pojawią się wampiry (w czerwonych kaloszach, gubiące sztuczną szczękę), wilkołaki (które bawią się jak małe pieski), baba jaga (która robi przesmaczną pomidorówkę), dinozaury – zginozaury, syrenki, duchy, trolle, a nawet źli czarodzieje… i Ci dobrzy też.

Ty także możesz przyczynić się do jej publikacji. Do 3 grudnia trwa akcja przedsprzedaży książki na stronie www.apokalipka.pl – przy współpracy z platformą crowfundingową PolakPotrafi. A wysyłka jeszcze przed świętami.

Jeśli ponadto chcesz dowiedzieć się jak powstawała książka (i jak zorganizować wydanie swojej publikacji) zapraszamy na www.izarowski.pl, gdzie twórcy dzielą się szczegółami.

Autorzy, ilustratorzy, redaktorzy, Dtp-owcy i drukarze (biorący udział w projekcie) zapraszają do wspierania akcji. I my też zapraszamy. Więcej na www.apokalipka.pl

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl