Reklama

Premiera książki "Nie daj się umrzeć czyli siedem recept"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Właśnie wychodzi druga książka Stanisława Andrzeja Penksyka "Nie daj się umrzeć czyli siedem recept". Na premierowy wieczór autorski zaprasza Kresowy Zaścianek.

"Staszek Penksyk to aktor, satyryk, autor tekstów, reżyser słuchowisk radiowych, ale przede wszystkim trener uzdrawiania. Kilkanaście lat temu stwierdzono u niego trzy nowotwory. Oficjalna medycyna nie pozostawiała złudzeń i nie dawała też specjalnych nadziei. Wyleczył się sam, zgłębiając tajniki medycyny naturalnej, o której dawno zapomnieliśmy, duchowego uzdrawiania i holistycznego podejścia do człowieka. Dzisiaj pomaga wrócić do zdrowia wielu ludziom, którzy zapadli na ciężkie choroby i robi to bardzo skutecznie. Ponad to zaraża optymizmem, pozytywnym myśleniem i radością życia" - informują organizatorzy.

Najnowsza książka jest kontynuacją wydanej w ubiegłym roku pozycji "Nie daj się umrzeć czyli opamiętanie", która zyskała szeroki rozgłos i spotkała się ze znakomitym przyjęciem.

Premiera książki odbędzie się 24 listopada o godz. 17:00, w Kresowym Zaścianku (w Horyszowie 48). Książki będą do nabycia na spotkaniu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us