Reklama
Reklama

Andrzej Pilipiuk na Zamojskim Festiwalu Książki

Andrzej Pilipiuk był gościem VII Zamojskiego Festiwalu Książki, fot. Paweł Nowak Andrzej Pilipiuk był gościem VII Zamojskiego Festiwalu Książki, fot. Paweł Nowak

Ponad półtorej godziny trwało spotkanie autorskie z Wielkim Grafomanem Andrzejem Pilipiukiem. Spotkanie zorganizowano w Książnicy Zamojskiej 11 maja w ramach VII Zamojskiego Festiwalu Książki.

Autor ponad 40 książek i zbiorów opowiadań, w tym kontynuacji Pana Samochodzika oraz cyklu o Jakubie Wędrowyczu odpowiadał na pytania czytelników, rozdawał autografy i opowiedział wiele barwnych anegdot. Wspominał również pierwsze wizyty w Zamościu, mówił o planach niedoszłej ekranizacji Kuzynek i częściowo zdradził sekrety niewydanych jeszcze opowiadań z Wędrowyczem i Semenem.

Na spotkaniu poruszono również plany powstania muzeum poświęconego Jakubowi połączonego z gospodarstwem agroturystycznym. A kto wie, może i w przyszłości całej wioski Wędrowycza.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us