Logo
Wydrukuj tę stronę

Iluminacja, dzieła natury - Roztocze

Jest to autorska wystawa fotografii Bartosza Dybowskiego, foto: materiał nadesłany Jest to autorska wystawa fotografii Bartosza Dybowskiego, foto: materiał nadesłany

Książnica Zamojska zaprasza na wystawę fotografii Bartosza Dybowskiego "Iluminacja, dzieła natury – Roztocze". Wernisaż odbędzie się 13 września, o godzinie 17.00 w Książnicy Zamojskiej przy ul. Kamiennej 20.

Jest to autorska wystawa fotografii Bartosza Dybowskiego, która prezentuje zdjęcia wykonane w różnych miejscach urokliwego Roztocza w ostatnich kilkunastu latach. Eksponowane na wystawie fotografie zamieszczone są również w publikacji albumowej "Iluminacja, dzieła natury - Roztocze", która zostanie bliżej zaprezentowana, i którą będzie można nabyć podczas spotkania.

Organizatorzy zapraszają na wernisaż i do zwiedzania ekspozycji, dostępnej w godzinach otwarcia biblioteki, do 30 września 2018 r.

Bartosz Dybowski (ur. w 1976 r. w Warszawie). Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych. Od wielu lat jego zainteresowania biegną dwoma nurtami, obejmując nie tylko muzykę, ale także fotografię. W fotografowaniu główne miejsce zajmuje pejzaż. Jest autorem kilku wystaw indywidualnych w Polsce i Niemczech, kilkudziesięciu kalendarzy i wielu publikacji w albumach i czasopismach. Fotografuje także dla firmy architektonicznej. Projektując plakaty, afisze, foldery itp. W swym dorobku ma wiele tego typu prac, wykonanych na zamówienie organizatorów festiwali, przeglądów, kursów, warsztatów artystycznych. Fotografie jego autorstwa umieszczane były w programach wielu instytucji artystycznych, między innymi Filharmonii Narodowej.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl