Reklama
Reklama

"Bieszczadzka jesień" w Galerii Fotografii Stylowy

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Dariusza Szopy, pt. "Bieszczadzka jesień". Wernisaż odbędzie się dzisiaj (3 września) o godzinie 17:00 w Galerii Fotografii Stylowy .

"Bieszczadzka jesień"- to zbiór fotografii, które są efektem wyjazdów plenerowych m.in. zorganizowanego w 2018 r. przez Okręg Roztoczańsko-Podkarpacki Związku Polskich Fotografów Przyrody. Niezwykłe piękno polskich Bieszczad połączone z wrażliwością artysty prezentują atrakcyjny, jesienny cykl fotograficzny. Wystawę będzie można oglądać we wrześniu w Galerii Stylowy mieszczącej się w CKF Stylowy.

Dariusz Szopa- mieszkaniec Zamościa, ukończył fotografię w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania, członek Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, uczestnik wielu wystaw zbiorowych i plenerów fotograficznych. W przestrzeni jego artystycznych poszukiwań znajdują się portret, reportaż i fotografia krajobrazowa.

Wernisaż odbędzie się w ramach XVII Zamojskich Spotkań z Fotografią. Po otwarciu wystawy organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na nieformalną część na zamojską starówkę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us