Logo
Wydrukuj tę stronę

Krzysztof Piskorski gościem 16. Zamojskich Spotkań z Fantastyką! Wyróżniony

źródło: https://www.facebook.com/PiskorskiKrzysztof/ źródło: https://www.facebook.com/PiskorskiKrzysztof/

Znamy już pierwszego gościa Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Jest nim Krzysztof Piskorski. To pisarz zdobywający coraz większą popularność dzięki niezwykłej wyobraźni, zaskakującym fabułom oraz kreowaniu osobliwych światów.

Piskorski zderzał już historię wojen napoleońskich ze steampunkiem i fantastyką („Zadra”, 2009, 2010), jak również polską rewolucję przemysłową z kabałą i podróżami w czasie („Krawędź Czasu”, 2011). Jego ostatnie powieści były nominowane do nagrody literackiej im. Janusza Zajdla. Otrzymał ją ostatecznie za „Cienioryt” i „Czterdzieści i cztery”. Zdobywca złotych wyróżnień nagrody im. Żuławskiego , laureat europejskiej ESFS Encouragement Award.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką wzorem lat ubiegłych zapraszają do Zamościa najbardziej poczytnych i utalentowanych pisarzy fantastyki. Jeśli czytasz fantastykę, interesujesz się literaturą, chciałbyś wysłuchać nie tylko spotkania z autorem, ale także przygotowanych przez niego ciekawych prelekcji nie może Cię zabraknąć na Zamojskim Konwencie.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl