Reklama
Reklama

Koncert pasyjny. Zobacz kto wystąpi

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Jerzy Zelnik oraz Baltic Neopolis Ensemble wystąpią podczas Koncertu Pasyjnego, który odbędzie się 10 marca w Zamościu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.

Na program koncertu składa się medytacja księdza Grzegorza Strzelczyka oraz Oratorium Josepha Haydna Siedem ostatnich słów Chrystusa na krzyżu, które jest jednym z najbardziej uduchowionych, obrazujących głęboką wiarę w Boga, dzieł kompozytora. Udział w wydarzeniu biorą - uznany aktor teatralny i filmowy Jerzy Zelnik oraz Baltic Neopolis Ensemble (muzycy - liderzy Baltic Neopolis Orchestra). Dopełnienie całości stanowi oprawa multimedialna na podstawie filmu Pasja Mela Gibsona.

Koncert jest prezentowany w okresie Wielkiego Postu, w 14 katedrach i świątyniach w Polsce, w ramach projektu 14 Katedr. Liczba 14 w tytule projektu jest nawiązaniem do 14 stacji drogi krzyżowej. Jest to druga edycja projektu, pierwsza odbyła się w 2017 r. i spotkała się z dużym zainteresowaniem publiczności.

Koncert odbędzie się w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, dnia 10.03.2018 (sobota) o godz. 16.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us