Logo
Wydrukuj tę stronę

Festiwal Piosenki Wojskowej. Można już się zgłaszać Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Do 16 marca można się zgłaszać do udziału w III Festiwalu Piosenki Wojskowej. Wydarzenie organizuje Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zamościu. Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Pieśni patriotyczne i piosenki wojskowe stanowią piękna lekcję polskiej historii. Potrafią nas wzruszyć do łez i obudzić jakąś szlachetną część naszej natury. W Polsce powstały wspaniałe piosenki wojskowe, które poprzez pokolenia zagrzewały nas do walki. Piosenki wojskowe były i są symbolem odwagi, męstwa i patriotyzmu.

- Mamy nadzieję, że zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, nie zabraknie entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu, co pozwoli nam się spotkać w bardzo licznym gronie. Serdecznie zachęcamy do współzawodnictwa tych, którzy mają ochotę sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Jesteśmy przekonani, że udział w Festiwalu będzie dla Państwa wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi - zachęcają organizatorzy.

Konkurs odbędzie się 23 marca o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 marca. Rejestracja uczestników od godz. 9.00 do 9.30.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można pobrać ze strony:

http://www.zdz-zamosc.pl/iii-festiwal-piosenki-wojskowej/

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl