Logo
Wydrukuj tę stronę

Poplenerowo

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na kolejną wystawę. Tym razem zaprezentowane będą zdjęcia, które powstały podczas plenerów członków grupy.

- W 2017 roku Zamojska Grupa Fotograficzna GT uczestniczyła w kilkunastu plenerach fotograficznych. Były to przeważnie jednodniowe wędrówki po Zamojszczyźnie i całym Roztoczu. Byliśmy też w Sanoku i w zamku Krzyżtopór. Odwiedziliśmy liczne zabytkowe obiekty południowo – wschodniej Polski. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Ogólnopolskim Plenerze Fotografów Przyrody w Bieszczadach, skorzystało z niego dziewięciu członków Grupy - informuje Mirosław Chmiel z ZGF. - Zdjęcia prezentowane na wystawie są tylko częścią materiału przywiezionego z naszych wypraw. Pozostały materiał wykorzystamy przy organizacji kolejnych wystaw ZGF GT.

Ekspozycja prezentowana będzie w Zamojskim Domu Kultury. Otwarcie zaplanowano na 22 lutego, godzina 16.00.

W wystawie udział wzięli :
Tadeusz Adamczuk
Agnieszka Bekier
Artur Buczyński
Mirosław Chmiel
Michał Fandysz
Agnieszka Jakubowska
Krzysztof Kurzępa
Ewa Marszalec
Witold Miąsik
Stanisław Orłowski
Alina Ostasz
Tomasz Rybczyński
Waldemar Siatka
Barbara Siewień – Wszoła
Waldemar Suszyna
Mirosław Teterycz


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl