Logo
Wydrukuj tę stronę

"Wyrzuć papier!” - I Powiatowy Konkurs Scenicznej Interpretacji Tekstu

Logo MDK, foto:materiał nadesłany Logo MDK, foto:materiał nadesłany

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza uczniów, ze szkół i placówek oświatowych powiatu zamojskiego do udziału w I Powiatowym Konkursie Scenicznej Interpretacji Tekstu - MDK Zamość 2018 pt.: "Wyrzuć papier!". - Celem naszych działań jest przybliżenie młodzieży twórczości wartościowych autorów piszących w języku polskim, kształtowanie postrzegania wartości słowa pisanego oraz kształtowanie kultury żywego słowa i doskonalenie warsztatu mowy ciała - informują organizatorzy.

Uczestnicy powinni przygotować tekst z repertuaru klasyki polskiej pisanej polszczyzną (może być gwarą) - od okresu renesansu do dwudziestolecia międzywojennego. Oceniani będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klasy 6 - 8 szkół podstawowych, klas gimnazjalnych do 15 roku życia i druga kategoria – uczniowie szkół ponadpodstawowych do 19 roku życia.

Konkurs odbędzie się 15 marca 2018 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu.

Zgłoszenia należy kierować na adres MDK ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28.02.2018 roku. Wszelkie informacje dotyczące konkursu dostępne są na naszej stronie www.mdk.zam.pl.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl