Logo
Wydrukuj tę stronę

Spotkania z Kolęda i Pastorałką. Zgłoszenia do dzisiaj

MDK zaprasza na Spotkania z Kolęda i Pastorałką, foto: archiwum MDK MDK zaprasza na Spotkania z Kolęda i Pastorałką, foto: archiwum MDK

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza zespoły i solistów, ze szkół i placówek oświatowych woj. lubelskiego do udziału w XVIII Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką - Zamość 2018.

- Celem naszych działań jest kultywowanie zwyczaju kolędowania jako żywej tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja dorobku artystycznego młodych artystów, integracja dzieci i młodzieży utalentowanej muzycznie, wymiana doświadczeń wśród nauczycieli i opiekunów oraz inspiracja do twórczych poszukiwań repertuaru - wylicza Agnieszka Bida z MDK. 

Zgłoszenia należy kierować na adres MDK ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 03.01.2018 roku. Wszelkie informacje dotyczące konkursu dostępne są na naszej stronie www.mdk.zam.pl.

Spotkania odbędą się 10 stycznia (środa) o godz. 8.30 w sali konferencyjnej MDK Zamość.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl