Logo
Wydrukuj tę stronę

Promocja dwóch publikacji o Cmentarzu Parafialnym w Zamościu

10 lat Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu, foto: materiał nadesłany 10 lat Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu, foto: materiał nadesłany

Społeczny Komitet Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu zaprasza na promocję dwóch publikacji, które zostały wydane z okazji 10- lecia istnienia Komitetu. Pierwsze 15 osób, które przybędzie na spotkanie otrzyma darmowy zestaw książek.

Mowa o wydawnictwie pokonferencyjne pt. "10 lat Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu" (Zamość 2017, ss. 176, nakład 300 egz.) oraz "Cmentarz Parafialny w Zamościu. Miejsce pamięci, zadumy i wiecznego spoczynku zamościan" (Zamość 2017, ss. 8, nakład 300 egz.)

Spotkanie odbędzie się w czwartek (14.12.2017 r.) o godzinie 17:00 w Restauracji Corner Pub przy ul. Żeromskiego 6 w Zamościu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl