Reklama
Reklama

Prywatny gabinet osobliwości Sęczawy [ZDJĘCIA]

Wernisaż odbył się w ostatni piątek, fot. Janusz Zimon, materiał nadesłany Wernisaż odbył się w ostatni piątek, fot. Janusz Zimon, materiał nadesłany

W BWA Galerii Zamojskiej można oglądać wystawę form rzeźbiarskich zamojskiego artysty Bartłomieja Sęczawy. Wernisaż wystawy "Prywatny gabinet osobliwości" odbył się w ostatni piątek. Publikujemy zdjęcia z wernisażu.

- Ten zamojski artysta nie stroni od groteski i anegdoty, wykorzystując elementy metalu i żelaza do wykreowania fantastycznych zwierząt i form, składających się na postmodernistyczny, swoisty gabinet niezwykłości - czytamy w opisie wystawy.

Bartłomiej Sęczawa (ur. 1974) - nauczyciel rzeźby i ceramiki w Liceum Plastycznym im. B. Morando w Zamościu, absolwent tej szkoły oraz Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom w 2000 r. w pracowni prof. Sławoja Ostrowskiego, aneks w pracowni ceramiki prof. Henryka Luli. Od 2000 r. członek ZPAP okręgu lubelskiego, bierze regularnie udział w wystawach organizowanych przez ZPAP w Lublinie oraz przeglądach plastyki zamojskiej.

Poniżej zdjęcia (fot. Janusz Zimon, materiał nadesłany)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us