Logo
Wydrukuj tę stronę

Dr Krzysztof Wojciechowski w Kresowym Zaścianku

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

"Działów nieprzemijające piękno" - to tytuł spotkania, które odbędzie się w najbliższą sobotę (04.11.) w Kresowym Zaścianku w Horyszowie. Na wędrówki bioregionalne zaprasza Krzysztof Wojciechowski.

- Powędrujemy lasami, debrami, stepami i polami. Poszukamy skowronków na polach i gąsiorków w … cierniowych koronach. Posłuchamy o czym szepczą stare drzewa i czego uczy nas niechciany grab. Sprawdzimy czy zasnęły już susły na Gliniskach i czy zleciały się uszatki w Łaziskach. Odwiedzimy stare cmentarze i wiosenne buczyny, Ujrzymy jak maluje działowe krajobrazy mróz-artysta a jak Pani Jesień. Usłyszymy dlaczego dom jest zawsze tylko jeden …- zachęcają organizatorzy.

Krzysztof Wojciechowski to przyrodnik, bioregionalista, publicysta, tłumacz i pracownik Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych.

Spotkanie rozpocznie się o godz.17:00. Wstęp wolny.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl