Logo
Wydrukuj tę stronę

I Powojenny Bal Oficerski w Zamościu

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Miasto Zamość organizuje I Powojenny Bal Oficerski. Wydarzenie, które wspiera działania na rzecz odbudowy pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego, zaplanowano na 18 listopada w Hotelu Koronny.

Miejsce nie jest przypadkowe, bo znajduje się na terenie koszar, gdzie w rocznicę 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, ma stanąć pomnik. Jak zapewniają organizatorzy, bal będzie wyjątkowym wydarzeniem, zorganizowanym w stylu lat 20/30.

W programie, oprócz przepięknej muzyki w wykonaniu artystów Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego: pokazy, konkursy, wróżby andrzejkowe i wiele innych ciekawych atrakcji.

Koszt uczestnictwa to 250zł od osoby. Cały dochód z Balu zostanie przeznaczony na odbudowę pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamościu. Dla osób, które swoim strojem zaznaczą przeniesienie się do czasów Marszałka, organizatorzy gwarantują nagrody niespodzianki.

Rezerwacja miejsc do 11 listopada pod numerem telefonu: 731 971 546, 84/677 71 00 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl