Logo
Wydrukuj tę stronę

Największa wystawa fotograficzna w historii Zamościa

Największa w historii Zamościa wstawa fotografii, fot. Marcin Lenart Największa w historii Zamościa wstawa fotografii, fot. Marcin Lenart

152 fotografie składają się na największą wystawę fotograficzną w historii Zamościa. Mowa o stałej ekspozycji w nowej siedzibie Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Zamościu.

W najbliższy piątek, 3 listopada, zaplanowano spotkanie z autorami i zdjęciami tworzącymi wystawę. Składają się na nią 152 fotografie, archiwalne: Kazimierza Strzeleckiego, Jana Strzyżowskiego i Stanisława Orłowskiego oraz współczesne: Urszuli Bentkowskiej, Andrzeja Bąka, Roberta Bijasa, Jerzego Cabaja, Mirosława Chmiela, Bartosza Dubiela, Wojciecha Kapuścińskiego, Wiesława Lipca, Marcina Lenarta, Szymona Łyciuka, Pawła Marczakowskiego, Tadeusza Mierzwy, Stanisława Orłowskiego, Andrzeja Pogudza, Bogusława Pupca, Waldemara Siatki, Grzegorza Szkutnika, Dariusza Szopy i Marka Jawora.

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.30 w księgarni i kawiarni "Szkoła życia", ul. Zamenhofa 9 (róg Bazyliańskiej).

- Podczas spotkania opowiem o wystawie, zdjęciach i autorach - zaprasza Marek Jawor, kurator wystawy.

Poniżej kilka zdjęć z wystawy.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl