Reklama

Bodes w BWA. Publikujemy zdjęcia z wernisażu

Wystawę zorganizowano w jubileusz 50-lecia twórczości Bogusława Bodesa, foto: Janusz Zimon (materiał nadesłany) Wystawę zorganizowano w jubileusz 50-lecia twórczości Bogusława Bodesa, foto: Janusz Zimon (materiał nadesłany)

Wystawę prac Bogusława Bodesa "Obiekty natury" można oglądać w BWA Galerii Zamojskiej. Otwarcie wystawy zorganizowanej w jubileusz 50-lecia jego twórczości artystycznej odbyło się w ostatni czwartek (19 października).

Bogusław Bodes - urodzony w 1942 r. na Zamojszczyźnie. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Studia na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w 1967 roku w pracowni malarstwa prof. Adama Marczyńskiego.

Jakiś czas temu odłożył farby i pędzle, aby piłą, siekierą i dłutem kreować swoje „Obiekty natury”. Wykorzystując w tych działaniach korzenie, konary i gałęzie ściętych i skazanych na unicestwienie drzew, daje im drugie „artystyczne życie”.

Poniżej zdjęcia z wernisażu (fot. Janusz Zimon).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us