Reklama
Reklama

"Zamość lat 20 XX wieku - edukacja, kultura, obyczaje" - wykład w Arsenale

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał zaprasza zainteresowane osoby na wykład Marii Rzeźniak "Zamość lat 20 XX wieku - edukacja, kultura, obyczaje". Wstęp jest bezpłatny.

"Dwudziestolecie międzywojenne to okres intensywnego rozwoju miasta, okres powstawania wielu nowych instytucji i ośrodków, szczególnie związanych ze sferą kulturalną i oświatową. To również czas kiedy w Zamościu czynnie działają takie osoby jak: bracia Pomarańscy, Michał Pieszko czy Stefan Miler inicjujący życie kulturalne miasta na wielu płaszczyznach." - czytamy w zaproszeniu na wykład.

Wykład Marii Rzeźniak, kustosz Muzeum Zamojskiego odbędzie się dzisiaj (17 października) w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał. Początek o godz. 14.00.
Wstęp wolny.

Wykład jest częścią projektu "Józef Piłsudski i Zamość", realizowanego w ramach programu Patriotyzm Jutra, dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us