Reklama
Reklama

Grupa teatralna "weŚNIE" zaprasza na casting do musicalu

Przesłuchania odbędą się w Zamojskim Domu Kultury, foto: archiwum Przesłuchania odbędą się w Zamojskim Domu Kultury, foto: archiwum

Młodzieżowa Grupa Teatralna „weŚNIE” zaprasza na casting do musicalu. Poszukiwane są osoby odważne, utalentowane, chcące spróbować czegoś nowego. W castingu może wziąć udział każdy, szczególnie osoby młode w wieku 14-18 lat.

Przesłuchania odbędą się 13 października od godz. 16 w Zamojskim Domu Kultury przy ul. Partyzantów 13. Premiera musicalu przewidziana jest na maj/czerwiec 2018 roku.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, nazwę swojej szkoły, adres e-mail, kilka słów o sobie.

Grupa Teatralna „weŚNIE” powstała na początku tego roku, dzięki programowi pn. "Zwolnieni z teorii". Program ten ma na celu aktywizację młodych ludzi do działania oraz tworzenia i zaangażowania we własne projekty społeczne. Grupę „weŚNIE” tworzą Mikołaj Zygmunt, Michał Jagielski oraz inni uczniowie zamojskich szkół.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us