Logo
Wydrukuj tę stronę

Książnica podsumuje rok Leśmiana

Zaplanowano również wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Gnyp, źródło: materiał nadesłany Zaplanowano również wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Gnyp, źródło: materiał nadesłany

Książnica Zamojska podsumowuje działania biblioteczne związane z obchodem Roku Leśmiana w Zamościu. Podczas spotkania Tomasz Jastrun opowie o fizyce i metafizyce poezji tego wielkiego poety. Zaplanowano również wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Gnyp oraz rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego "W kręgu życia i twórczości B. Leśmiana".

Spotkanie odbędzie się 12 października 2017 r. o godz. 16.00 w Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20 w Zamościu). Podczas tego wydarzenia, poeta, prozaik i felietonista Tomasz Jastrun opowie m.in. o Leśmianie i jego twórczości. Odbędzie się również wernisaż, dedykowanej Leśmianowi, wystawy malarstwa Elżbiety Gnyp "Łąka".

Poznamy także laureatów konkursu czytelniczego „W kręgu życia i twórczości B. Leśmiana”, którym zostaną również, w tym dniu, wręczone nagrody.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie oraz zwiedzanie wystawy, trwającej do 12 listopada.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl