42 Zamojskie Lato Teatralne - podsumowanie

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza na podsumowanie 42 Zamojskiego Lata Teatralnego. W programie koncert piosenki aktorskiej w wykonaniu Mariusza Kiljana z zespołem oraz spektakl „Chopin – Chip, Chop, Chipette” w wykonaniu Natalii Rzeźniak-Pospieszalskiej.

- Spotkanie jest podziękowaniem dla widzów, sponsorów i partnerów za wsparcie, pomoc i emocje - informuje Katarzyna Figura z ZDK. - W programie koncert piosenki aktorskiej w wykonaniu Mariusza Kiljana z zespołem. Artysta wykona utwory do tekstów m.in. J. Brela, J. Kofty, W. Młynarskiego, A. Osieckiej, J. Przybory. Bedzie spotkanie w sali klubowej, na którym widzowie pokrzepią się ciastem od Turka oraz herbatą, a także spektakl „Chopin – Chip, Chop, Chipette” w wykonaniu Natalii Rzeźniak-Pospieszalskiej w roli George Sand. Aktorce towarzyszy muzyka Fryderyka Chopina w interpretacji Łukasza Pospieszalskiego -wylicza Figura.

Wydarzenie odbędzie się 14 października w Zamojskim Domu Kultury, godzina 17.00. Wstęp wolny. Wejściówki na wydarzenie są do odebrania w sekretariacie ZDK od 3 października (dwie wejściówki dla jednej osoby).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us