Reklama
Reklama

Srebrne pasmo dla Ale Cantare

Zespół Ale Cantare, pod kierunkiem Barbary Rabiegi, wystąpił w kategorii zespołów jednorodnych, foto: materiał nadesłany Zespół Ale Cantare, pod kierunkiem Barbary Rabiegi, wystąpił w kategorii zespołów jednorodnych, foto: materiał nadesłany

Zespół wokalny Ale Cantare z Płoskiego zdobył srebrne pasmo podczas IV Międzynarodowego Konkursu Chóralnego Muzyki Sakralnej Carmen Fidei. Wydarzenie odbyło się w ostatnią sobotę (30 września) w Łomży.

Konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Carmen Fidei promuje religijne pieśni chóralne, ma również inspirować wartościową twórczość muzyczną o przeznaczeniu liturgicznym. Wydarzenie ma być także okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy pomiędzy zespołami.

Zespół Ale Cantare, pod kierunkiem Barbary Rabiegi, wystąpił w kategorii zespołów jednorodnych. Komisja konkursowa nagrodziła zespół z Płoskiego srebrnym pasmem. - To dla nas motywacja do pracy, rozwijania naszego wokalnego warsztatu i poszerzania repertuaru o coraz trudniejsze utwory - napisały członkinie zespołu na swoim facebookowym profilu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us