Reklama
Reklama

Magiczne ogrody Magdaleny Wasiczek

Magdalena Wasiczek działa w obszarze fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii, tworząc oryginalne obrazy świata przyrody, foto: materiał nadesłany Magdalena Wasiczek działa w obszarze fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii, tworząc oryginalne obrazy świata przyrody, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza nie tylko miłośników fotografii, ale również przyrody, na uroczyste otwarcie wystawy prac Magdaleny Wasiczek pt. "Magiczne ogrody". Wernisaż odbędzie się 29 września 2017 roku (w piątek) o godzinie 17:00 w Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu.

Magdalena Wasiczek urodziła się i mieszka w Trzebini. Absolwentka Filologii Ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje zainteresowania artystyczne realizuje w obszarze fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii, tworząc oryginalne obrazy świata przyrody. Wypracowała sobie w tej dziedzinie własny, poetycki styl, który określa mianem „malarstwo bokehowe”. Artystka ukazuje przyrodę w odrealniony, baśniowy sposób, dzięki czemu fotografie mają niezwykły, oniryczny charakter. W krótkim czasie stała się postacią opiniotwórczą, kształtującą nowe trendy w fotografii makro.

Prezentowała swoje prace na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą (Wielka Brytania, Australia, Moskwa, Niemcy, Francja, Iran). Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród w konkursach fotograficznych w Polsce i na świecie, w tym w konkursach pod patronatem międzynarodowych organizacji fotograficznych FIAP i PSA. Jako pierwsza w Polsce wygrywając międzynarodowy konkurs w Anglii otrzymała tytuł International Garden Photographer of the Year 2012 a w roku 2015 powtórzyła ten sukces. Ma na swoim koncie publikacje w magazynach fotograficznych w Polsce i na świecie ( Weranda,DFV, Foto-Kurier, Foto,DigitalCamera, AmateurPhotographer, DIGITAL PHOTOGRAPHY, PRACTICAL PHOTOSHOP, N-Photo, Natures Best Photographer, LeNs oraz innych magazynach i albumach, np. International Garden Photographer, Better Plant and Garden Photography oraz VOGUE Italy oraz DUZHE Magazine w Chinachczy El Mercurio i Paula w Chile.

Wystawa jest współfinansowana przez Miasto Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us