Reklama

„Namibia posmak pustyni” w Galerii Fotografii Stylowy

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wystawę fotografii Andrzeja Bąka pt. „Namibia posmak pustyni”. Ekspozycja dostępna jest w miesiącach lipiec - sierpień w Galerii Fotografii Stylowy, mieszczącej się w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu.

„Namibia posmak pustyni” jest krótką prezentacją wrażeń z dwutygodniowej wyprawy po Namibii w styczniu 2021 r. Przemieszczanie się po bezdrożach terenowym samochodem z wyposażeniem turystycznym dało możliwość biwakowania w buszu i smakowania fascynujących krajobrazów pustyni Namib, dzikiego wybrzeża Atlantyku i spotkania afrykańskich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Spotkania z wędrującymi plemionami ludu Himba, których tymczasowe wioski spotkać można w północnej części kraju przy granicy z Angolą to niesamowity rozdział tej wyprawy.

Andrzej Bąk - artysta fotografik, jest autorem i współautorem wielu wystaw fotograficznych indywidualnych i zbiorowych oraz poplenerowych. Jego fotografie były prezentowane na wielu wystawach w Polsce i za granicą - m.in. na Międzynarodowych Salonach Fotograficznych, organizowanych pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP - nagradzane wieloma akceptacjami, medalami, nagrodami, wyróżnieniami, dyplomami, (m.in. w Hiszpanii, Singapurze, Stanach Zjednoczonych, Włoszech). Członek Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego od 1972 r. W 1987 roku został przyjęty w poczet członków rzeczywistych Związku Polskich Artystów Fotografików.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us