Zamojski Dom Kultury zaprasza do wspólnego kolędowania!

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Zamojski Dom Kultury ogłosił nabór zespołów do tegorocznego Zamojskiego Kolędowania. Wydarzenie odbędzie się 16 i 17 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu.

"Bardziej istotne od pięknego głosu, długich prób wokalnych, czy poczucia rytmu będzie wspólne spędzenie popołudnia w świątecznej atmosferze na płycie Rynku Wielkiego. Zapraszamy grupy pracownicze instytucji, firm, szkół, klasy, grupy przedszkolaków, chóry, amatorskie zespoły – po prostu wszystkich!" - czytamy w komunikacie.

Każdy zespół/grupa może zaprezentować dwie kolędy lub pastorałki. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 grudnia. Podkłady na płytach lub pendrive należy zabrać ze sobą bezpośrednio na wydarzenie.

Kolędowanie odbędzie się 16 grudnia w godzinach 14:00-17:00. i 17 grudnia od godziny 15:00 do 18:00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us