Reklama

Wernisaż wystawy pt. Polskie Obiekty UNESCO

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Miasto Zamość, członek Stowarzyszenia Liga Miejsc Światowego Dziedzictwa w Polsce, zaprasza na wystawę promocyjno – edukacyjną pt. Polskie Obiekty UNESCO. Wernisaż odbędzie się 16 listopada o godz. 14.00 w zamojskim ratuszu (II p.).

Wystawa promocyjno-edukacyjna Stowarzyszenia Liga Miejsc Światowego Dziedzictwa w Polsce prezentuje działalność Ligi oraz polskie obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, których zarządcami i opiekunami są członkowie Stowarzyszenia.

Na 20 planszach wystawowych zaprezentowane zostały fotografie i opisy przedstawiające wyjątkowe i unikatowe walory polskich obiektów UNESCO.

Wystawa powstała z inicjatywy Zarządu Stowarzyszenia jako odpowiedź na potrzeby promocji polskiego dziedzictwa w trudnych czasach ograniczeń związanych z pandemią COVID-19.

Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 15 grudnia, w godzinach pracy urzędu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us