Reklama

Ogólnopolska Konferencja "Wisława Szymborska wczoraj, dziś i ..." Wyróżniony

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza nauczycieli, studentów, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby zainteresowane twórczością Wisławy Szymborskiej do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Wisława Szymborska wczoraj, dziś i...”. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada o godz. 10.00 w Pałacu Zamoyskich w Zamościu, ul. Akademicka 1, wejście E.

Konferencja jest realizowana z okazji Roku Wisławy Szymborskiej i jest jednym z przedsięwzięć przygotowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu w ramach projektu „Wisława Szymborska”.

Partnerami wydarzenia są Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu i I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Portal ezamosc.pl patronuje mu medialnie.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu stacjonarnie w Pałacu Zamoyskich w Zamościu prosimy o zgłoszenie w terminie do 10.11.2023 r., tel. 84 638 49 39 wew. 25. Konferencja będzie również transmitowana online. Link do spotkania będzie dostępny na stronie internetowej biblioteki www.bipe.pl godzinę przed wydarzeniem. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us